464W-NWA120-NWO
Артикул производителя:
464W-NWA120-NWO
Краткое описание:
PMI .250" LED 120V WIRE DIFF AMB
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
120V