464W-NKG24H-CWO
Артикул производителя:
464W-NKG24H-CWO
Краткое описание:
PMI .250" LED 24V WIRE CLEAR GRE
Current :
15mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
15°
Voltage :
24V