464W-NKG24H-CGO
Артикул производителя:
464W-NKG24H-CGO
Производитель/Бренд:
Visual Communications Company - VCC
Краткое описание:
PMI .250" LED 24V WIRE CLEAR GRE
Производитель :
Категория товара :
Panel Indicators, Pilot Lights
Current :
15mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
15°
Voltage :
24V