464W-NKG120-NGO
- Артикул производителя:
- 464W-NKG120-NGO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 120V WIRE DIFF GRE
- Current :
- 3.5mA
- Lamp Color :
- Green
- Lens Color :
- Green
- Lens Size :
- 9.91mm Dia
- Millicandela Rating :
- 10000mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Ratings :
- AC
- Termination Style :
- Wire Leads - 6" (152.40mm)
- Viewing Angle :
- 15°
- Voltage :
- 120V