464-NWW12H-NWO
- Артикул производителя:
- 464-NWW12H-NWO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 12V TAB DIFF CWHT
- Current :
- 15mA
- Lamp Color :
- White, Cool
- Lens Color :
- Colorless
- Lens Size :
- 9.91mm Dia
- Lens Transparency :
- Diffused
- Millicandela Rating :
- 2500mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Termination Style :
- PC Pin
- Voltage :
- 12V