464-NWO24H-NWO
- Артикул производителя:
- 464-NWO24H-NWO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 24V TAB DIFF ORG
- Current :
- 17mA
- Lamp Color :
- Orange
- Lens Size :
- 9.91mm Dia
- Millicandela Rating :
- 2000mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Ratings :
- Vf (Typ), If (Max)
- Viewing Angle :
- 30°
- Voltage :
- 24V