464-NWB28H-NWO
- Артикул производителя:
- 464-NWB28H-NWO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 28V TAB DIFF BLU
- Current :
- 15mA
- Lamp Color :
- Blue
- Lens Size :
- 9.91mm Dia
- Millicandela Rating :
- 700mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Termination Style :
- PC Pin
- Viewing Angle :
- 45°
- Voltage :
- 28V