464-NWA120-NWO
- Артикул производителя:
- 464-NWA120-NWO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 120V TAB DIFF AMBE
- Current :
- 3.5mA
- Lamp Color :
- Amber
- Lens Size :
- 9.91mm Dia
- Millicandela Rating :
- 2800mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Ratings :
- AC
- Viewing Angle :
- 30°
- Voltage :
- 120V