464-NKW48H-NWO
- Артикул производителя:
- 464-NKW48H-NWO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 48V TAB DIFF CWHT
- Current :
- 9.5mA
- Lamp Color :
- White, Cool
- Lens Color :
- Colorless
- Lens Size :
- 9.91mm Dia
- Millicandela Rating :
- 9200mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Viewing Angle :
- 20°
- Voltage :
- 48V