464-NKG60H-NWO
- Артикул производителя:
- 464-NKG60H-NWO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 60V TAB DIFF GREEN
- Current :
- 7mA
- Lamp Color :
- Green
- Lens Size :
- 9.91mm Dia
- Millicandela Rating :
- 10000mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Ratings :
- Vf (Typ), If (Max)
- Viewing Angle :
- 15°
- Voltage :
- 60V