405W-NWA120-O
- Артикул производителя:
- 405W-NWA120-O
- Производитель/Бренд:
- Visual Communications Company - VCC
- Краткое описание:
- PMI .250" 120VAC NO LENS WIRE AM
- Производитель :
- Категория товара :
- Panel Indicators, Pilot Lights
- Current :
- 3.5mA
- Features :
- Ingress Protection :
- Lamp Color :
- Amber
- Lens Color :
- Lens Size :
- Lens Style :
- Lens Transparency :
- Millicandela Rating :
- 2800mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Panel Cutout Shape :
- Round
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- AC
- Termination Style :
- Wire Leads - 6" (152.40mm)
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- 30°
- Voltage :
- 120V