405W-ALP15H-CAO
- Артикул производителя:
- 405W-ALP15H-CAO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 15V WIRE CLEAR AMB
- Current :
- 2mA
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Ratings :
- Vf (Typ), If (Max)
- Termination Style :
- Wire Leads - 6" (152.40mm)
- Voltage :
- 15V