405W-ALP120-NWO
- Артикул производителя:
- 405W-ALP120-NWO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 120V WIRE DIFF AMB
- Current :
- 2mA
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Ratings :
- AC
- Termination Style :
- Wire Leads - 6" (152.40mm)
- Voltage :
- 120V