405-NKG24H-NGO
- Артикул производителя:
- 405-NKG24H-NGO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 24V TAB DIFF GREEN
- Current :
- 15mA
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Voltage :
- 24V