405-NKG24H-CWO
- Артикул производителя:
- 405-NKG24H-CWO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 24V TAB CLEAR GREE
- Current :
- 15mA
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Voltage :
- 24V