405-NKG15H-NWO
- Артикул производителя:
- 405-NKG15H-NWO
- Краткое описание:
- PMI .250" LED 15V TAB DIFF GREEN
- Current :
- 15mA
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.25" (6.35mm)
- Voltage :
- 15V