31-NWA24H-NAO
- Артикул производителя:
- 31-NWA24H-NAO
- Производитель/Бренд:
- Visual Communications Company - VCC
- Краткое описание:
- PMI LED .190" 24V TAB DIFF AMBER
- Производитель :
- Категория товара :
- Panel Indicators, Pilot Lights
- Current :
- 17mA
- Features :
- Ingress Protection :
- Lamp Color :
- Amber
- Lens Color :
- Amber
- Lens Size :
- 5.20mm Dia
- Lens Style :
- Round with Flat Top
- Lens Transparency :
- Diffused
- Millicandela Rating :
- 2180mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.19" (4.83mm)
- Panel Cutout Shape :
- Round
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Vf (Typ), If (Max)
- Termination Style :
- PC Pin
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- 35°
- Voltage :
- 24V