CPT-3095C-300
- Артикул производителя:
- CPT-3095C-300
- Производитель/Бренд:
- CUI Devices
- Краткое описание:
- BUZZER PIEZO 10V 30MM FLANGE
- Производитель :
- CUI Devices
- Категория товара :
- Alarms, Buzzers, and Sirens
- Approval Agency :
- Current - Supply :
- 9mA
- Driver Circuitry :
- Transducer, Externally Driven
- Duration :
- Frequency :
- 2.5kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.394" (10.00mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- Peak-Peak Signal
- Mounting Type :
- Panel Mount, Flange
- Operating Mode :
- Single Tone
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 85°C
- Port Location :
- Top
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 1.181" Dia (30.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 86dB @ 10V, 10cm
- Technology :
- Piezo
- Termination :
- Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 10 V
- Voltage Range :
- 30V (Max)