W22UNR-24LG-WNLG
- Артикул производителя:
- W22UNR-24LG-WNLG
- Производитель/Бренд:
- c3controls
- Краткое описание:
- 22MM UBDY 24V GN NR LED/LENS
- Производитель :
- c3controls
- Категория товара :
- Panel Indicators, Pilot Lights
- Current :
- 21mA
- Features :
- Ingress Protection :
- IP66, IP67
- Lamp Color :
- Green
- Lens Color :
- Green
- Lens Size :
- Lens Style :
- Round with Flat Top
- Lens Transparency :
- Millicandela Rating :
- 2000mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.88" (22.23mm)
- Panel Cutout Shape :
- Round
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- AC/DC
- Termination Style :
- Quick Connect
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- Voltage :
- 24V