FL1M-6FW-1-G110V
- Артикул производителя:
- FL1M-6FW-1-G110V
- Производитель/Бренд:
- Mallory Sonalert Products Inc.
- Краткое описание:
- LED GRN 6MM NUT 110VAC/DC STK
- Производитель :
- Категория товара :
- Panel Indicators, Pilot Lights
- Current :
- 20mA
- Features :
- Ingress Protection :
- IP65
- Lamp Color :
- Green
- Lens Color :
- Green
- Lens Size :
- 8.00mm Dia
- Lens Style :
- Round with Flat Top
- Lens Transparency :
- Millicandela Rating :
- 8000 ~ 10000mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.24" (6.00mm)
- Panel Cutout Shape :
- Round
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- AC/DC
- Termination Style :
- Wire Leads - 7.3" (185.42mm)
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- 60°
- Voltage :
- 110V