ZHD-CT-50M-12.7-OUT-9
- Артикул производителя:
- ZHD-CT-50M-12.7-OUT-9
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- CONTINOUS TUBING
- Производитель :
- Категория товара :
- Heat Shrink Tubing
- Color :
- White
- Features :
- Fluid Resistant
- Inner Diameter - Recovered :
- 0.250" (6.35mm)
- Inner Diameter - Supplied :
- 0.500" (12.70mm)
- Length :
- 164.0' (50.0m)
- Material :
- Polyolefin (PO), Irradiated, Halogen Free
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Product Status :
- Active
- Recovered Wall Thickness :
- 0.026" (0.66mm)