SZ1-10.00-RY-F4P54
- Артикул производителя:
- SZ1-10.00-RY-F4P54
- Производитель/Бренд:
- Bivar Inc.
- Краткое описание:
- FLEXIBLE LIGHT PIPE, ZERO LIGHT
- Производитель :
- Bivar Inc.
- Категория товара :
- Optics - Light Pipes
- Color :
- Red, Yellow
- Configuration :
- Single
- Lens Size :
- 4.20mm
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Mounting Type :
- Panel Mount, Press Fit
- Product Status :
- Active
- Type :
- Flexible 10" (254.0mm)