SCE028LD3DT7B
- Артикул производителя:
- SCE028LD3DT7B
- Краткое описание:
- BUZZER PIEZO 42.98MM PNL MNT
- Current - Supply :
- 40mA
- Duration :
- 7 WPS
- Frequency :
- 2.9kHz
- Height - Seated (Max) :
- 1.511" (38.39mm)
- Operating Mode :
- Warble, Fast
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 1.692" Dia (42.98mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 85dB @ 16V, 61cm
- Termination :
- Terminal Block
- Voltage - Rated :
- Voltage Range :
- 16 ~ 28V