GI-GY635-W270-12
- Артикул производителя:
- GI-GY635-W270-12
- Производитель/Бренд:
- Green Ignite Inc
- Краткое описание:
- LED MINIATURE LAMP; 2.6W, 308LM,
- Производитель :
- Green Ignite Inc
- Категория товара :
- LEDs - Lamp Replacements
- Applications :
- General Purpose Lighting
- Base Type :
- GY6.35
- Can Replace Lamps :
- Miniature LED Lamps
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- 24 Round
- Millicandela Rating :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.900" Dia x 1.570" H (22.86mm x 39.88mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 12V AC/DC