SSA-LXB20SIW
- Артикул производителя:
- SSA-LXB20SIW
- Производитель/Бренд:
- Lumex Opto/Components Inc.
- Краткое описание:
- 2X5MM 20SEG ARRY ALINGAP RED BLK
- Производитель :
- Lumex Opto/Components Inc.
- Категория товара :
- LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
- Color :
- Red
- Configuration :
- Bar - 20 Wide, DIP
- Current :
- 20mA
- Lens Size :
- 5.08mm x 2.00mm
- Lens Style :
- Rectangle with Flat Top
- Lens Type :
- Diffused
- Millicandela Rating :
- 80mcd
- Mounting Type :
- Through Hole
- Product Status :
- Active
- Viewing Angle :
- 160°
- Voltage Rating :
- 2V