ELM12205SRDLT
- Артикул производителя:
- ELM12205SRDLT
- Производитель/Бренд:
- Bivar Inc.
- Краткое описание:
- LED ASSY 0.220" 5MM RED DIFF 2LD
- Производитель :
- Bivar Inc.
- Категория товара :
- LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
- Color :
- Red
- Configuration :
- Single
- Current :
- 7mA
- Lens Size :
- 5mm, T-1 3/4
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Lens Type :
- Diffused
- Millicandela Rating :
- 6mcd
- Mounting Type :
- Product Status :
- Obsolete
- Viewing Angle :
- 40°
- Voltage Rating :
- 1.7V