LTL-42M1NMHKP
- Артикул производителя:
- LTL-42M1NMHKP
- Производитель/Бренд:
- Lite-On Inc.
- Краткое описание:
- LED CBI 3MM 3-LEVEL Y,G,G
- Производитель :
- Lite-On Inc.
- Категория товара :
- LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
- Color :
- Green (x 2), Yellow (x 1)
- Configuration :
- 3 High
- Current :
- 120mA Green, 60mA Yellow
- Lens Size :
- 3mm, T-1
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Lens Type :
- Diffused, Tinted
- Millicandela Rating :
- 12.6mcd Green, 5.6mcd Yellow
- Mounting Type :
- Product Status :
- Obsolete
- Viewing Angle :
- 60°
- Voltage Rating :
- 2.1V Green, 2.1V Yellow