LTL-30EJ9NNH48
- Артикул производителя:
- LTL-30EJ9NNH48
- Производитель/Бренд:
- Lite-On Inc.
- Краткое описание:
- LED 5MM YELLOW/GREEN TH
- Производитель :
- Lite-On Inc.
- Категория товара :
- LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
- Color :
- Green, Yellow
- Configuration :
- Single
- Current :
- 30mA Green, 30mA Yellow
- Lens Size :
- 5mm, T-1 3/4
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Lens Type :
- Diffused, White
- Millicandela Rating :
- 110mcd Green, 110mcd Yellow
- Mounting Type :
- Through Hole, Right Angle
- Product Status :
- Active
- Viewing Angle :
- 30°
- Voltage Rating :
- 2.1V Green, 2.1V Yellow