5952902002HF
- Артикул производителя:
- 5952902002HF
- Производитель/Бренд:
- Dialight
- Краткое описание:
- LED 2MM PRISM GR SMP STR HYS LEN
- Производитель :
- Dialight
- Категория товара :
- LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
- Color :
- Green
- Configuration :
- Single
- Current :
- 20mA
- Lens Size :
- Lens Style :
- Lens Type :
- Clear
- Millicandela Rating :
- 300mcd
- Mounting Type :
- Surface Mount, Right Angle
- Product Status :
- Obsolete
- Viewing Angle :
- 50°
- Voltage Rating :
- 3.3V