HLMP-6720-F0010
- Артикул производителя:
- HLMP-6720-F0010
- Краткое описание:
- LED DOME 2V YELLOW RT ANGLE
- Color :
- Yellow
- Current :
- 10mA
- Lens Size :
- 1.91mm Dia
- Lens Type :
- Diffused
- Millicandela Rating :
- 2mcd
- Viewing Angle :
- 90°
- Voltage Rating :
- 5V