SLM1505BC-CL-RP
- Артикул производителя:
- SLM1505BC-CL-RP
- Производитель/Бренд:
- Bivar Inc.
- Краткое описание:
- LED ASSY 0.15" 5MM R/G WHT DIFF
- Производитель :
- Bivar Inc.
- Категория товара :
- LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
- Color :
- Green, Red
- Configuration :
- Single
- Current :
- 150mA Green, 150mA Red
- Lens Size :
- 5mm, T-1 3/4
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Lens Type :
- Diffused, White
- Millicandela Rating :
- 45mcd Green, 45mcd Red
- Mounting Type :
- Product Status :
- Active
- Viewing Angle :
- 50°
- Voltage Rating :
- 2.2V Green, 2V Red