ELM3480R5BC-3
- Артикул производителя:
- ELM3480R5BC-3
- Производитель/Бренд:
- Bivar Inc.
- Краткое описание:
- LED ASSY 0.480" 2X5 R/G WH DIFF
- Производитель :
- Bivar Inc.
- Категория товара :
- LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
- Color :
- Green, Red
- Configuration :
- Single
- Current :
- 30mA Green, 30mA Red
- Lens Size :
- 5.00mm x 1.90mm
- Lens Style :
- Rectangle with Flat Top
- Lens Type :
- Diffused, White
- Millicandela Rating :
- 4mcd Green, 4mcd Red
- Mounting Type :
- Product Status :
- Active
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage Rating :
- 2.1V Green, 2V Red