ERM18103BC-3
- Артикул производителя:
- ERM18103BC-3
- Производитель/Бренд:
- Bivar Inc.
- Краткое описание:
- LED ASSY 0.810" 3MM R/G WHT DIFF
- Производитель :
- Bivar Inc.
- Категория товара :
- LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
- Color :
- Green, Red
- Configuration :
- Single
- Current :
- 30mA Green, 30mA Red
- Lens Size :
- 3mm, T-1
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Lens Type :
- Diffused, White
- Millicandela Rating :
- 35mcd Green, 35mcd Red
- Active
- Viewing Angle :
- 40°
- Voltage Rating :
- 2.2V Green, 2V Red