LTM2605HT
- Артикул производителя:
- LTM2605HT
- Производитель/Бренд:
- Bivar Inc.
- Краткое описание:
- LED ASSY VERT 0.26" 5MM HER TINT
- Производитель :
- Bivar Inc.
- Категория товара :
- LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
- Color :
- Red
- Configuration :
- Single
- Current :
- 30mA
- Lens Size :
- 5mm, T-1 3/4
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Lens Type :
- Tinted
- Millicandela Rating :
- 50mcd
- Mounting Type :
- Product Status :
- Active
- Viewing Angle :
- 35°
- Voltage Rating :
- 2V