ELM22003GD
- Артикул производителя:
- ELM22003GD
- Производитель/Бренд:
- Bivar Inc.
- Краткое описание:
- LED ASSY 0.200" 3MM GRN DIFF 2LD
- Производитель :
- Bivar Inc.
- Категория товара :
- LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
- Color :
- Green
- Configuration :
- Single
- Current :
- 30mA
- Lens Size :
- 3mm, T-1
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Lens Type :
- Diffused
- Millicandela Rating :
- 25mcd
- Mounting Type :
- Product Status :
- Active
- Viewing Angle :
- 35°
- Voltage Rating :
- 2.1V