ELM11505GDT
- Артикул производителя:
- ELM11505GDT
- Краткое описание:
- LED ASSY 0.150" 5MM GRN DIFF 2LD
- Color :
- Green
- Current :
- 30mA
- Lens Size :
- 5mm, T-1 3/4
- Voltage Rating :
- 2.1V