XVT1LUG48D
- Артикул производителя:
- XVT1LUG48D
- Производитель/Бренд:
- SunLED
- Краткое описание:
- LED 4.8MM GREEN DIFFUSED RA CBI
- Производитель :
- SunLED
- Категория товара :
- LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
- Color :
- Green
- Configuration :
- Single
- Current :
- 140mA
- Lens Size :
- 4.80mm Dia
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Lens Type :
- Diffused, Tinted
- Millicandela Rating :
- 29mcd
- Mounting Type :
- Through Hole, Right Angle
- Product Status :
- Active
- Viewing Angle :
- 60°
- Voltage Rating :
- 2V