HLMP-2300
- Артикул производителя:
- HLMP-2300
- Производитель/Бренд:
- Broadcom Limited
- Краткое описание:
- LED LT BAR 8.89X3.81MM SGL HER
- Производитель :
- Broadcom Limited
- Категория товара :
- LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
- Color :
- Red
- Configuration :
- Bar - Single, SIP
- Current :
- 30mA
- Lens Size :
- 8.89mm x 3.81mm
- Lens Style :
- Rectangle with Flat Top
- Lens Type :
- Millicandela Rating :
- 23mcd
- Mounting Type :
- Through Hole
- Product Status :
- Active
- Viewing Angle :
- Voltage Rating :
- 2V