SSB-LX2500SGW
- Артикул производителя:
- SSB-LX2500SGW
- Производитель/Бренд:
- Lumex Opto/Components Inc.
- Краткое описание:
- LED LT BAR 5X10MM 2CHIP GRN DIFF
- Производитель :
- Lumex Opto/Components Inc.
- Категория товара :
- LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
- Color :
- Green
- Configuration :
- Bar - Single, SIP
- Current :
- 25mA
- Lens Size :
- 10.00mm x 5.00mm
- Lens Style :
- Rectangle with Flat Top
- Lens Type :
- Diffused, White
- Millicandela Rating :
- 25mcd
- Mounting Type :
- Through Hole
- Product Status :
- Active
- Viewing Angle :
- 160°
- Voltage Rating :
- 2.2V