HLMP-6300-F0010
- Артикул производителя:
- HLMP-6300-F0010
- Производитель/Бренд:
- Broadcom Limited
- Краткое описание:
- LED DOME 635NM DIFF HER RA AXIAL
- Производитель :
- Broadcom Limited
- Категория товара :
- LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
- Color :
- Red
- Configuration :
- Single
- Current :
- 10mA
- Lens Size :
- 1.91mm Dia
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Lens Type :
- Diffused, Tinted
- Millicandela Rating :
- 10mcd
- Mounting Type :
- Through Hole, Right Angle
- Product Status :
- Active
- Viewing Angle :
- Voltage Rating :
- 1.8V