HLMP-6500-F0010
- Артикул производителя:
- HLMP-6500-F0010
- Краткое описание:
- LED DOME 565NM GRN DIFF RA AXIAL
- Color :
- Green
- Current :
- 10mA
- Lens Size :
- 1.91mm Dia
- Lens Type :
- Diffused, Tinted
- Millicandela Rating :
- 7mcd
- Viewing Angle :
- 90°
- Voltage Rating :
- 2.1V