GW CSSRM3.PM-N6N8-A232-K2L2-700-S-S-CO
Артикул производителя:
Краткое описание:
LED OSLON SQUARE SMD
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
345lm (330lm ~ 360lm)
Height - Seated (Max) :
0.085" (2.16mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
173 lm/W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V