GW JELMS2.EM-GWH4-XX58-1-65-R33
Артикул производителя:
Производитель/Бренд:
ams OSRAM
Краткое описание:
LED ILLUMINATION DURIS E 4014 SM
Производитель :
ams OSRAM
Категория товара :
LED Lighting - White
CCT (K) :
2700K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
120mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
31lm (27lm ~ 35lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.026" (0.65mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
167 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.157" L x 0.057" W (4.00mm x 1.45mm)
Supplier Device Package :
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V