GW CSSRM3.PM-N7N9-A535-1-700-R18
Артикул производителя:
Краткое описание:
LED OSLON SQUARE WHITE SMD
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
355lm (340lm ~ 370lm)
Height - Seated (Max) :
0.085" (2.16mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
181 lm/W
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V