GW PSLR31.EM-LQ-A232-1-150-R18-IND
Артикул производителя:
Производитель/Бренд:
ams OSRAM
Краткое описание:
LED DURIS WHITE SMD
Производитель :
ams OSRAM
Категория товара :
LED Lighting - White
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
126lm (121lm ~ 130lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
135 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.2V