GW CSSRM2.EM-M8MF-XX57-1-700-R18-SD
Артикул производителя:
Производитель/Бренд:
ams OSRAM
Краткое описание:
LED OSLON SQUARE SMD
Производитель :
ams OSRAM
Категория товара :
LED Lighting - White
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
265lm (250lm ~ 280lm)
Height - Seated (Max) :
0.082" (2.09mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
135 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V