GW CSSRM2.PM-N4N6-A434-1-700-R18
Артикул производителя:
Краткое описание:
LED OSLON WHITE SSL SQUARE
CCT (K) :
4500K
Color :
White, Neutral
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
325lm (310lm ~ 340lm)
Height - Seated (Max) :
0.088" (2.24mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
166 lm/W
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V