MTGEZW-00-0000-0B00H035F
Артикул производителя:
MTGEZW-00-0000-0B00H035F
CCT (K) :
3500K 4-Step MacAdam Ellipse
Current - Max :
4A
Current - Test :
1.1A
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
580lm (560lm ~ 600lm)
Height - Seated (Max) :
0.201" (5.10mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
88 lm/W
Size / Dimension :
0.350" L x 0.350" W (8.90mm x 8.90mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6V