SST-90-W57S-F11-N3201
- Артикул производителя:
- SST-90-W57S-F11-N3201
- Краткое описание:
- LED SST-90 COOL WHT 5700K 70CRI
- Категория товара :
- LED Lighting - White
- CCT (K) :
- 5700K
- Color :
- White, Cool
- Current - Max :
- 9A
- Current - Test :
- 3.15A
- Flux @ 25°C, Current - Test :
- 975lm (950lm ~ 1000lm)
- Flux @ 85°C, Current - Test :
- Height - Seated (Max) :
- 0.067" (1.71mm)
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 95 lm/W
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- Size / Dimension :
- 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
- Supplier Device Package :
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 3.25V