MHBAWT-0000-000F0HD240E
Артикул производителя:
MHBAWT-0000-000F0HD240E
Производитель/Бренд:
CreeLED, Inc.
Краткое описание:
LED XLAMP 4000K WHITE 18V SMD
Производитель :
CreeLED, Inc.
Категория товара :
LED Lighting - White
CCT (K) :
4000K 5-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
350mA
Current - Test :
240mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
530lm (510lm ~ 550lm)
Height - Seated (Max) :
0.063" (1.61mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
123 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2020 (5050 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Supplier Device Package :
Viewing Angle :
115°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
18V